Ircd Services online yardım Merkezi

IRCD ve Servicesler hakkında bazı bilgileri nerede bulacağını bilmiyor musun?
Aradığınız yer artık Help.Sohbet.net te mevcut ve 24 saat içerisinde sorularınız hakkında en sağlam kaynaktan kesin ve doğru çözüm ile geri dönüş sağlanmaktadır.

Burada ele alınmayan soruların cevapları için tereddüt etmeden bizlere yazabilirsiniz. Profesyonel help departmanı , Telnet , ircd kurulum vb. bütün sorularınıza cevap verilmektedir.

Help.Sohbet.NET çalışanları  tamamen gönüllüler tarafından oluşmaktadır ve verdiğimiz yardım karşılığında herhangi bir karşılık beklenmemektedir.

Ihtiyac duyduğunuz yardım hakkında ircd ve temel komutları mümkün olduğunca okumanız ve öğrenmeniz önerilir

– yardım aramadan önce.
Sitemizdeki yardım dökümanları ve yazılarımızı okumanız , yardıma ihtiyacınız olan konuyu bulamadığınız taktirde bu konu başlığı altında bize yorum yapmanız veya yazımızın sonundaki iletişim bölümünden bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Online help yardımı için:

* irc.Sohbet.Net #Help kanalından direk bizimle iletişimede geçebilirsiniz.

Online olarak IRC sorularınıza yardım etmenin en hızlı yolu,  Help.Sohbet.NET yardım dökümanlarını incelemek veya sunucu uzerinden direk bizlerle iletişime geçmektir.

Bu kanallardan birine katılmak için #help kanalına yazın / katılın, sorunuzu sorun ve cevabınızı sabırla bekleyin.
Kanal operatörlerinden oluşan helper ekibimiz size en kısa sürede yardımcı olacak ve gerekli komut desteğini sağlayacaktır.

Help.Sohbet.Net, bir moderatör tarafından yönetilen kullanıcılar için düzenli olarak programlanan eğitim ve yardıma ev sahipliği yapar. Bu sınıfların avantajı, çok kapsamlı oldukları, Online öğretmenler sağlandığından hızlı bir şekilde yardım alabilirsiniz. Yardım almak , mesaj (/msg) komutu kadar yakındır.

IRC’ye yeni gelen kullanıcılar için bir sınıf ve haftalık olarak düzenlenen eğitimler  hakkında bilgi için, help.sohbet.net web sitesini kontrol edin.

Mail : [email protected]

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir