Proxy Koruma Remotesi ( txt okutmalı )

Merhaba arkadaşlar. Bu yazımızda sunucu güvenliğinin sağlanması için oldukça gerekli olan Proxy Koruması hakkında bilgiler vereceğim.
Öncelikle bilmenizi isterimki vereceğim kod sizin ekleyeceğiniz proxy.txt dosyasından ip adreslerini okuyarak sunucuya girişleri kontrol edip ona göre işlem yapmaktadır. Proxy listenizde olmayan bir ip adresine ban atma olasılığı yoktur. Yazımızın ekinde kendime ait güncel proxy.txt dosyamı ve internetten bulduğunuz proxy iplerini portlardan ayırmaya çalışan bir program daha vereceğim.
Ayrıca proxy kontrolunu ve sunucuya giriş çıkları görmenizi sağlayacak saldırı anında maus ile çift tık ile direk gzline uygulamanızı sağlayacak yardımcı kodlarda vereceğim.
Aşağıdaki kodu öncelikle mirc remotenize ekleyin

————-
Yukardaki kodu mircinizin remote kısmına ekledikten sonra kod sunucuya giren kişilerin ip adreslerini kontrol etmeye başlayacaktır. eğer mirc ana dizinde ekli proxy.txt dosyası yoksa tabiki ban atmayacaktır. proxy ekini ve ufak detayları yazımızın sonunda indirebilirsiniz.
ikinci olarak sunucu girişlerini ayrı pencerede görmemizi sağlayacak bir kod daha ekliyoruz.
sunucu giriş çıkışlarını ayıran kodu aşağıdan kopyalayıp mirc remote kısmına yükleyin.


gelelim 3. kısıma , bu vereceğim kod ise @giris/çıkış penceresinde saldırı anında sunucuya giren proxyleri manuel olarak çift tık ile banlamanızı sağlayacak olan kod. aşağıdan kodu kopyalayıp mirc remotenize yükleyin.

————–
Bu 3 kodu remotenize ekledikten sonra proxy listesinide mesajın ekinden indirebilirsiniz.
Ayrıca ekte kendi bulduğunuz proxy adreslerini de portlarından ayırıp proxy.txt dosyasına ekleyerek proxy arşivinizi genişletebilirsiniz.
Proxy indirmek için : proxy
Portları ayırmak için : Tekrar

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir