Online sohbet sitesi

Online sohbet sitesi Sohbet.Net

1998 yılından beri dünyanın her yerinde bilgisayarın yaygınlaşması ile pöpüler olan olnline sohbet sitesi olarak sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Günümüzde Türkiye de kaliteli ve elit sohbet sağlayan ender sitelerden birisiyiz.

Misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamak en asil vazifemizdir. Misafirlerimize daha sağlıklı bir sohbet ortami sağlamak için 7/24 canlı destek ve sunucu üzerin de rahatsızlık yaratan kişi veya kişileri tespid edildiklerinde sunucudan uzaklaştırmak görevlerimizin arasındadır.

Mobil sohbet sitesi

Sitemiz aynı zamanda mobil telefonlar üzerinden hem android hem ios uygulamamız ile hizmet vermektedir. Ayrı olarak chrome gibi internet tarayıcısı üzerinden de sorunsuz bir şekilde Sohbet etme imkanı vermekteyiz.

Mirc Sohbet

mirc sohbet programı üzerinden sitemize giriş yapmak için? Programı çalıştırdıktan sonra yazmanız gereken ” /server irc.sohbet.net ” komutudur. Bu komut ile mirc üzerinden direk sitemize bağlanabilir ve sohbet etmeye başlayabilirsiniz.

Sohbet odası ve özel odalar

Sohbet odası olarak sitemize girdiğinizde #sohbet #radyo #chat #Mobile gibi büyük kanalların yanı sıra #felsefe #edebiyat #fenerbahçe #metal gibi ayrı zevklere ve renklere hitap eden sohbet odalarımıza da katılıp, kendi keyfinize ve ilgili olduğunuz konularda sohbetlere katılabilirsiniz.

Sohbet.Net sitesine bağlantıda sorun yaşıyor veya sunucudan banlanmışsanız yardım mail adresimiz olarak [email protected] adresinden veya [email protected] adresinden destek alabilirsiniz.

  • www.sohbet.net Sohbet odaları.

 

Sizler de bu güzide ve muhafazakar ortamda bulunabilmek için bir an önce sitemizde yerinizi alınız.

 

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir