Canli sohbet odalari

Canli sohbet odalari türkiye

Son yirmi yıldır var olan internet üzerinden canlı sohbet odaları insanların birbirleri ile online olarak anlık mesajlaşmasına olanak sağlamakta dır. Geçmiş yıllarda insanlar canlı sohbet odalarından tanışıp buluşuyordu.

Erkek arkadaş arayanlar veya kız arkadaş arayanlar, türkiye`nin en elit canli sohbet sitesi olan Sohbet.Net sitesine girip yaşadıkları şehir odalarına girip , aynı şehirden sevgili veya arkadaş bulabiliyorlardır.

Günümüzde ise sosyal ağlar ve telefon uygulamalarının gelişmesi ile eskisi kadar popülel olmayan sohbet odaları, hala eski neslin sıklıkla kullandığı sohbet platformu olarak öne çıkmaktadır.

Sohbet odalarını eski ve yeni tarihe göre anlatmaya çalışayım

Sohbet odaları hakkında sizlere biraz geçmişten ve biraz da günümüzden bahsetmek istiyorum.

Eskiden sosyal hayat bu kadar gelişmemişken , cep telefonları daha yeni yeni kullanılmaya başlamışken, feysbuk ve benzeri sitelerin olmadığı zamanlarda şükür ki bilgisayar icat edilmişti diyebiliriz. Çoğu bilgisayarda internet olmazdı. İnsanlar genelde internet kafelerden bağlanır ve sohbet ederlerdi.

O zamanlar sohbet kanalları nickname ler çok daha değerliydi. Hele sunucularda ircop ve admin olmak hayal bile edilemezdi. İnsanların op olduklarında sevinçten bilgisayardan kalkmadığı zamanlardı bunlar.

O zamanki dostluklar daha değerli ve kıymetliydi. İnternet üzerinden tanışıp ta görüştüğüm birçok arkadaşım oldu ve hala arkadaş kaldığım kişiler var. Ve olmayada devam ediyor.

Kısaca sizlere anlatmak istediğim yeni neslin 3 günlük aşklarına inat 20 yıllık dostluklarım var. Sizlerde bu ortam ve sohbete katılmak isterseniz Sohbet.Net olarak herkese kapımız açıktır.

Sitemiz hem bilgisayar üzerinden hemde mobil üzerinden 7/24 kesintisiz sohbet etmeniz için hazırlanmıştır.

SOHBETE BAŞLA

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir