Chat Sohbet Nedir, Bu Siteler Nasıl Çalışır?

Sohbet kelimesinin ingilizce karşılığıdır Chat.  Türkçe’de bile artık kalıplaşmış bir kelime olmuştur. Sohbet anlamında ki bu kelime türkçeye artık kendini kanıtlamıştır ve Türkçe’de belli bir yer edinmiştir. Chat odaları ismiyle girmiş olduğumuz sohbet platformuna yeni bir soluk getirme amacındayız. Bu yolda yürürkende esas olan temel şeyleri gözardı etmemekteyiz. Odalarımızda sohbet seviyeli bir şekilde yürümektedir ve herhangi bir cinsel içerikli sohbet mümkün değildir. Sohbet odalarımızda argo konuşmak bile yasaktır. Odalarımızda bay ve bayan seviyeli moderatorlerimiz bulunarak sizlere hizmet etkekten mutluluk duymaktayız. Chat odaları olarak sizleride aramızda görmek bizleri hep bir üst seviyeye taşımaktadır.

Sohbet odalarımızda kameralı ve sesli görüşmenin yanı sıra genelden yazarak herkesle arkadaş olmak için bir fırsatınız vardır. Sizde bu fırsatlardan yararlanmak için 5 saniye gibi kısa bir sürede üye olup aramıza girebilirsiniz. Üyeliklerimiz için herhangi bir ücret talep etmemekteyiz. 50 bin’e yaklaşan üye sayımızla birlikte hep bir üst seviyeye cıkmayı hedeflemekteyiz. Odalarımızda üyelik çeşitlerimizde bulunmaktadır. Üyeliklerimiz çeşitli fırsatlar yakalamanız için birebirdir. İster özelden mesaj yazma ister mikrofon ile yayın yapıp üyelerimizi en iyi şekilde eğlendirmek sizin elinizde. Haydi ne duruyorsunuz. Sizde aramıza katılın chat odalarımızdaki muhteşem fırsatlardan yararlanın.

Chat Odaları Nasıl Çalışır ?

Sohbet odaları ile görüntülü ve sesli sohbet imkanına sahipsiniz. Bu konuşmaları isterseniz genelde isterseniz (VIP) üyelerde olduğu gibi kendinize özel bir sayfa açıp sadece başbaşa yapabilirsiniz. Bunun için detaylı bilgi aşağıda bulunan vip üyelik kısmındadır. Chat odalarına gelip ücretsiz üyelik ve yazma fırsatına sahipsiniz. Görüntülü olarak sohbet edebilmek için vip üye olmanıza gerek yoktur. Sadece üye olup odalarımızdan birine girmeniz yeterlidir.

Chat Odaları Kuralı Nelerdir ?

Chat odaları‘nda belirli kurallarımız vardır. Kesinlikle küfür ve argo içeren kelimeler yasaktır. Msn ve Facebook tarzı gibi linkler atmak yasaktır. Sitemizde irtibata geçtiğiniz kişilerle özel hariç bu tarz bağlantılar paylaşmak yasaktır. Eğer öyle bir niyetiniz var ise özelden yapmanız gerekmektedir. Sitede özelden yazabilmek için de VIP üye olmanız gerekmektedir.

VIP Üyeliğin Avantajları Nelerdir ?

Oda oluşturup istediğiniz kişiyle baş başa görüşme imkanı.

Özelden mesaj yazabilme imkanı

Özelden sesli ve görüntülü olarak chat yapabilme imkanı

Genel Sohbet Siteleri Mikrofon alarak yayın yapabilme imkanı

Chat odalarında Mikrofonla Nasıl Yayın Yapabilirim ?

Chat odalarımızda yayın yapabilmek için iyi bir ses ayarına ve mikrofon kullanabilme yeteneğine sahip olmanız gerekmektedir. Mikrofon kabiliyetine sahip olabilmeniz için moderator arkadaşlarımız tarafından bir teste tabi olucaksınız. Eğer testten geçip onaylanırsanız mikrofon alabilme özelliğine sahip olursunuz. Sizler de diğer önerdiğimiz sohbet   yer almaktadır tercih edebilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir